Janusz Jasiński w Sport cafe: Gronek nadal trenerem Stelmetu BC. Skład – oby jak najmniej zmian. Budżet na kolejny sezon – 9,4 mln.

13:51

16 czerwca 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Artur Gronek, który w minioną sobotę poprowadził koszykarzy Stelmetu BC Zielona Góra do tytułu mistrza Polski, nadal ma być I trenerem mistrzów!

Właściciel większościowy klubu Janusz Jasiński zaproponował to rozwiązanie radzie nadzorczej klubu, a ta obradowała w minioną środę i jej członkowie zaakceptowali wizję prowadzenia zespołu przez trenera w kolejnym sezonie. Umowy jeszcze nie ma, obie strony będą dogrywały szczegóły po powrocie trenera do ZGóry, ale najprawdopodobniej kontrakt będzie dwuletni.

O Arturze Gronku, jego pierwszym sezonie w Stelmecie, ale też o przyszłości mistrzów Polski rozmawialiśmy dziś w Sport cafe z J.Jasińskim.

4 myśli na temat “Janusz Jasiński w Sport cafe: Gronek nadal trenerem Stelmetu BC. Skład – oby jak najmniej zmian. Budżet na kolejny sezon – 9,4 mln.”

  1. A p. Ronowicz ostatnio w radio przy okazji gratulacji sugerowała, że klub jest finansowany głównie przez miasto:).

  2. Diagnoza pana Jacka w sprawie kulejącego marketingu jest jak najbardziej słuszna. I proszę się za to nie obrażać panie JJ. Już nawet cinkciar miał wiele lepszych pomysłów niż klub w tym sezonie. Te krótkie nagrania z zawodnikami na przykład. Pomysłów na promocję jest bardzo dużo. W poprzednich sezonach też były, na przykład świetna akcja z „ludzikami” zastalu. Florence jako kontroler biletów w MZK? Hrycaniuk jako kelner w jednej z partnerskich restauracji? Moore w kewlarze żużlowca na jednym z meczów przy W69? Czemu nie? Krótkie transmisje na FB z szatni naszego zespołu. Dobrze nagłośnione przez media wycieczki zastalowców do szkół. To wszystko da się zrobić panie JJ.

  3. Wroćcie do meczów przygotowawczych w wojewodztwie – to tak na początek ( Nowa Sol, Babimost, lubsko itp). Moze turniej podczas winobrania? A nie zaczynac sezon od uciekania od kibiców!

  4. Moim zdaniem stemlmet zdecydowanie za mało operuje w mediach społecznościowych. Youtube, fejs – to poeinno zyc a nie tak jak jest teraz. Pamietam ze dwa lata temu byly fajne relacje zakulisowr z meczów – teraz już chyba tego nie ma. Na falubazie to sie bardzo sprawdza – sporo ludzi sobie to chwali… media społecznościowe to teraz przyszłość i świetna promocja klubu. Na tym się powinno skupić nawet bardziej niż na tradycyjnych plakatach itp. Może jakiś cykl wywiadów z naszymi graczami, może odwiedzić ich w domu, pokazać ich od kuchni, zrobić np. Jeden dzień z życia koszarka itp. Pomysłów gotowych jest wiele choćby na kanałach sportowych także w tv.

Dodaj komentarz