Jarosław Hampel oficjalnie odchodzi z Falubazu: Potrzebuję zmian

20:03

1 października 2017

Maciej Noskowicz

e-mail: m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

 – Potrzebuję zmian, dlatego odchodzę – w taki oto sposób Jarosław Hampel na pomeczowej konferencji prasowej zakomunikował, że po pięciu latach zmienia środowisko.

Posłuchajcie fragmentów konferencji prasowej z udziałem Hampela:

4 myśli na temat “Jarosław Hampel oficjalnie odchodzi z Falubazu: Potrzebuję zmian”

  1. Jarek już od ok dwóch lat się męczył w Falubazie. W którymś momencie pojawił się foch i tak to się musiało skończyć.Z niewolnika nie ma pracownika.Żeby był sukces i owocna współpraca to musi być obustronna chemia,której już dawno tu nie było.Powodzenia Jarek i dzięki szczególnie za te pierwsze lata w Falubazie. Potrzebujemy w Falubazie obok naszych rodzimych filarów walecznej krwi,a nie zaciężnych taktycznych dyplomatów.

  2. zawodnik z wyższej półki odchodzi z Zielonej Góry,dlaczego.Hampel ewidentnie mówi o stagnacji.W zasadzie każdy któr odchodził z Falubazy zaczal dobrze jezdzić,Jarek zajechany przez 1,5 sezonu po kontuzji,zrównany z gruntem.Mało tego ni emowiu gdzie bedzie jezdzi,twierdzi że na pewno,że nie bedzi jejezdził w Zielonej Górze..Pepe ma swoje lata ,nikt nie zatrudni 43letniego weterana na lepszych warunkach niż na W69,w zasadzie zaraz kończy kariere-nikt o tym nie mówi.Gollob też nie wiedział kiedy to w końcu ma nastąpić.Dudek-uznanie ale tylko w Zielonej Górze.W przyszłym roku ma 26 lat,jezdzi tylko w Falubazie,nie posmakował swojej pracy w innym klubie,kontrakt wazny jeszcze rok-zobaczymy.Młodzieży i juniorów-brak.Totalne dno,zero pracy z młodzieżą od kilku lat ,przynajmniej od 2011/12 ,brak inwestycji powoduje zator i wyczerpanie możliwości.Ile można wpompowywać pieniądze w chlopaków kręcących w lewo i ściągać ich z całego świata.Brak pracy z młodym pokoleniem świadczy o zerowej wiedzy na temat teorii sportu.Nie pamiątam takiej sytuacji żeby Stal odbierała medale na naszym stadionie a my ze spuszczonymi głowami tup tup do domku.Dużo stracił zielonogórski żużel,będzie to długo pamiętane..

  3. Totalna klapa falubazu pod wodzą nowych wlascicieli- widać że mają problem z zarządzaniem ,To dziwne bo jak i prezes Tymczyszyn w transporcie cysternowym i Dowhan w handlu papierosami dorobili się fortun,

Dodaj komentarz