Kamil Kawicki – jak to z Falubazem ostatnio było , jak jest i jak może być

18:51

4 grudnia 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Od piątku w Falubazie Zielona Góra nastały nowe czasy – mówimy o zmianach w sztabach trenerskich. Adam Skórnicki poprowadzi I zespół, a Aleksander Janas będzie głównym trenerem młodzieży.

Dziś na spokojnie, kilkadziesiąt godzin po wielkiej konferencji prasowej Falubazu u nas w studiu członek zarządu klubu Kamil Kawicki. To postać, która na bieżąco zarządza sprawami klubu. Negocjował kontrakty z trenerami i zawodnikami. Współtworzy politykę klubu. Nam opowiada o najgorętszym chyba okresie Falubazu w ostatnich latach. A rozmawiamy tez o tym, jaka przyszłość przed klubem i jak właściwie „stoi” w tej chwili Falubaz.

 

4 myśli na temat “Kamil Kawicki – jak to z Falubazem ostatnio było , jak jest i jak może być”

  1. Ciekawe co z tej gadaniny wyjdzie? Na razie tylko dużo ględzenia i piękne malowanie słowem.

  2. Brawo Kawicki, brawo klub. Nie sądziłem po obserwacji ostatnich lat, że to powiem, ale znowu jestem dumny z Falubazu. Tylko prosze, nie oszukajcie nas, kibiców. Stawiajcie na młodzież i niech im niczego nie zabraknie. A Dojle srojle niech się obsciskują ze zdrajcą Frączakiem w Toruniu

  3. mój Boże,żal mi takich ludzi. Zużel w 2025r przestanie istnieć ,to się dzieje-otwórzcie oczy ludzie.

  4. Zastanawiające jest to czym KK zasłużył się obecnym właścicielom firmy falubaz że po tym jak w pamiętnym 2015 roku ówczesny zielonogórski falubaz doprowadzono na skraj bankructwa a KK był prominetnym działaczem tego klubu i po tym staje się tzw prawą ręką nowych właścicieli- czy to nagroda za coś o czym zwykli kibice nie wiedzą.? Czy dziś miasto pobiera odpowiednie jak u każdego obywatela- mieszkańca- przedsiebiorcy należności do kasy miasta za użytkowanie- wynajem infrastruktury stadionowej od tych jednych z najbogatszych ludzi w mieście.?

Dodaj komentarz