KS Falubaz ciągle w zawieszeniu – działacze robią wszystko, co możliwe, a piłkarze znów nie trenują

20:30

17 lipca 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Nadal nie wiadomo, czy KS Falubaz Zielona Góra zagra w nadchodzących rozgrywkach w III lidze, czy działacze wycofają jednak zespół z tej klasy rozgrywkowej i w Zielonej Górze będzie klasa okręgowa.

Działacze obiecali, że decyzja zapadnie dziś, ale została odłożona do jutra. Piłkarze postanowili więc, że nie podejmą treningów, dopóki nie będzie oficjalnej informacji od działaczy. 

O trudnej sytuacji zielonogórskiego klubu mówiliśmy dziś sporo w DOGRYWCE na 97,1 fm. Zapraszamy do posłuchania; mówią o niej m.in jeden z członków rady drużyny Rafał Ostrowski i trener Jarosław Miś. A komentuje to, co się dzieje w klubie i szerzej w piłce w mieście Andrzej Fluegel z Gazety Lubuskiej.

 

 

2 myśli na temat “KS Falubaz ciągle w zawieszeniu – działacze robią wszystko, co możliwe, a piłkarze znów nie trenują”

  1. W ZG nie ma tradycji piłkarskich to i zainteresowanie niskim poziomem rozgrywek mizerne. Gdyby nie było u nas na mistrzowskim poziomie kosza i żużla to pewnie by było inaczej Ale tak… moim zdaniem „zaorac” to i bawic sie w pilke amatorsko. Szkoda wysiłków działaczy i kasy z miasta która praktycznie jest wyrzucana w błoto bo w dalszej perspektywie wsparcie miasta nic nie daje.

  2. Młody ma niestety rację. Jestem starym pokoleniem i uczono mnie pierw pokaż co umiesz (grać anie kopać) a potem formułuj swoje żądania odnośnie wynagrodzenia. Po minionych rozgrywkach widać to z tą grą nie najlepij.

Dodaj komentarz