19:52

5 sierpnia 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Udanie zainaugurowali rozgrywki III ligi piłkarze KS Falubazu Zielona Góra. Pokonali dziś na własnym stadionie faworyzowany Ruch Zdzieszowice 1-0.

Do przerwy był bezbramkowy remis i lekka przewaga gości. W II części meczu przeważał Falubaz, a goście rozczarowali.

Cały Falubaz harował dzisiaj przez pełne 90 minut. Pochwalić trzeba filigranowego Arona Atenstadta, który dryblingami straszył gości. Bardzo dobry debiut w bramce zaliczył Michał Dumieński. Nieźle środkowi obrońcy choć pod koniec I połowy Siebert popełnił błąd, który mógł drogo kosztować Falubaz. Ale cały zespół grał ambitnie i zasłużenie wygrał.

Jedynego gola strzelił Wojciech Zawistowski, który wszedł na boisko w 80 minucie, zdobył bramkę, a za chwilę za brutalny faul wyleciał z boiska, bo sędzia pokazał mu czerwoną kartkę. Choć wszystkim na stadionie zdawało się, że faul nie był aż tak ostry.

Rozmowa ze strzelcem jedynego gola:

3 myśli na temat “KS Falubaz świetnie zaczyna III ligę. Gol Zawistowskiego daje naszym piłkarzom 3 punkty.”

1. DOBRY POCZĄTEK OBY TAK DALEJ PO TYM MECZY POWINI SPONSORZY WZMOCNIĆ KASĘ,,,,,