Marek Cieślak: Sezon zakończył się niepomyślnie

19:53

1 października 2017

Maciej Noskowicz

e-mail: m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

 – Szkoda play-offów z Lesznem. Trzeba tę drużynę przebudować i będzie fajnie – to słowa trenera Falubazu Zielona Góra po rewanżowym meczu o brązowy medal mistrzostw Polski ze Stalą Gorzów.

Falubaz zakończył sezon na czwartym miejscu. Posłuchajmy, co mówił na żywo w Radiu Zachód trener zielonogórzan:

Fot. Krzysztof Filmanowicz

8 myśli na temat “Marek Cieślak: Sezon zakończył się niepomyślnie”

  1. Trenerze jak trener mógł zmobilizować zespół do walecznej jazdy w tym PO skoro oni już byli myślami już praktycznie fizycznie w innych klubach ?! My ten mecz dzisiejszy musieliśmy po prostu przegrać skoro praktycznie 3 zawodników było już na 100% poza Falubazem.Nie wiem czy zwróciliście uwage,ale na dzisiejszym meczu najbardziej waleczni byli jedynie rdzenni zielonogórzanie (Patryk,Protas,nawet Zgardziński coś tam jak na niego przywiózł ).A zachowanie JD to nawet trudno komentowac.Ten człowiek nie dorósł do profesjonalizmu !!! I na koniec powiem i przypomnę ZACZNIJMY SZKOLIĆ WRESZCIE MŁODZIEZ. Leszno szkoli na potęgę np już na ten moment ma w swojej szkółce 27 !!! młodych jezdzców. Jak my mamy im dorównać z tymi naszymi młodzieżowymi wypocinami,ala Zgardziński ?!

  2. Mądre słowa p.Marku! Mam nadzieję, że zostanie Pan z Falubazem na kolejny sezon. Jeśli tak się stanie to proszę zacząć od zakończenia współpracy ze Zgardzińskim – z tej mąki chleba już nigdy nie będzie!

  3. Jaki trener!!! to karierowicz a mało kto wierzył w co ktokolwiek po pierwszym meczu w Lesznie to była żenada a nie jazda po co kolwiek!!!
    bez jaj !

  4. od trenera to sie odwal.- jesli 3-ech zawobników wiedziało ze nie bedą juz w nastepnym sezonie startowac w Falubazie to temat jest prosty połozyli lache na wszystko mając w dupie to co bedzie dzisiaj

  5. zawodnik z wyższej półki odchodzi z Zielonej Góry,dlaczego.Hampel ewidentnie mówi o stagnacji.W zasadzie każdy któr odchodził z Falubazy zaczal dobrze jezdzić,Jarek zajechany przez 1,5 sezonu po kontuzji,zrównany z gruntem.Mało tego ni emowiu gdzie bedzie jezdzi,twierdzi że na pewno,że nie bedzi jejezdził w Zielonej Górze..Pepe ma swoje lata ,nikt nie zatrudni 43letniego weterana na lepszych warunkach niż na W69,w zasadzie zaraz kończy kariere-nikt o tym nie mówi.Gollob też nie wiedział kiedy to w końcu ma nastąpić.Dudek-uznanie ale tylko w Zielonej Górze.W przyszłym roku ma 26 lat,jezdzi tylko w Falubazie,nie posmakował swojej pracy w innym klubie,kontrakt wazny jeszcze rok-zobaczymy.Młodzieży i juniorów-brak.Totalne dno,zero pracy z młodzieżą od kilku lat ,przynajmniej od 2011/12 ,brak inwestycji powoduje zator i wyczerpanie możliwości.Ile można wpompowywać pieniądze w chlopaków kręcących w lewo i ściągać ich z całego świata.Brak pracy z młodym pokoleniem świadczy o zerowej wiedzy na temat teorii sportu.Nie pamiątam takiej sytuacji żeby Stal odbierała medale na naszym stadionie a my ze spuszczonymi głowami tup tup do domku.Dużo stracił zielonogórski żużel,będzie to długo pamiętane..

  6. P.Marku zostan Pan i niech po swojemu ustawi sklad .Brawo madre slowa

Dodaj komentarz