Pełna mobilizacja w Falubazie – dziś ruszają przygotowania do meczu z Unią

05:37

7 września 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra rozpoczyna dzisiaj minizgrupowanie przed niedzielnym meczem z Unią Leszno w półfinale Ekstraligi. Dziś i jutro nasza ekipa będzie trenowała przy W69 i wszyscy w klubie liczą, że pozwoli to na odrobienie 10 punktów do leszczynian.

Kierownik naszej ekipy Tomasz Walczak mówi, że „chcemy trzasnąć Unię i to w stosunku co najmniej 50-40”. Treningi Falubazu będą zamknięte:

– Na treningach będzie niemal cały zespół, odpoczywa tylko Jason Doyle – mówi kierownik drużyny Tomasz Walczak:

Walczak potwierdza, że już w poniedziałek na torze przy W69 pojawili się zawodnicy z I zespołu, a wiemy, że kółka kręcił m.in. Piotr Protasiewicz:

I jeszcze pytamy o nastroje w zespole. -Bojowe – mówi Walczak. Falubaz jest zdeterminowany, by wygrać; jest też wściekłość w klubie po artykułach, które pojawiły się  w mediach po porażce w Lesznie i bardzo krytycznie mówiły o juniorach i szkółce Falubaz. Walczak mówi, że to nieprawda, że w klubie źle się dba o rozwój młodzieży:

Na koniec jeszcze przypomnijmy, że mecz w niedzielę zaczyna się o godzinie 16:30, a u nas będzie transmisja z tego pojedynku.

 

4 myśli na temat “Pełna mobilizacja w Falubazie – dziś ruszają przygotowania do meczu z Unią”

  1. To nie sensacje tylko rzeczywistość. Nie ma szkółki już od paru dobrych lat, młodzi tacy jak zgardzinski, Burzyński czy potoniec po skończeniu wieku juniora albo będą się tulac po drugiej lidze albo zakończą kariery jak Strzelec a wcześniej Lubawa i paru innych asow. W zasadzie to dobrego młodzieżowa nie mieliśmy od czasów Kurmanskiego (ile to juz lat? 15 czy wicej??) i to najlepszy obraz naszej szkolki. Dudka nie licze bo to nie „produkt” naszej szkolki tylko swego ojca.

  2. Młody ostatnim juniorem który wyszedł ze szkółki i przebił się był Zengota. Wcześniej Suchecki oni dalej jeżdżą. Moim zdaniem Zgardzinski nie nadaje się na żużlowca. Za bardzo się spina. A Tonder jest młodziutki dajmy mu czas.

  3. Niestety to prawda, że nie mamy dobrej młodzieży. Szkółka niby jest, ale efektów nie widać! NAJLEPSZY DOWÓD TO IMPORT PIESZCZKA. I co dalej? Zawsze byli dobrzy młodzieżowcy: Zarzecki, Pawlak, Protasiewicz, Walasek, Kujawa, Kurmański, Zengota, Dudek i ….koniec!

Dodaj komentarz