Piłkarze odłożyli protest do poniedziałku – po weekendzie decyzja o losach KS Falubazu

16:30

14 lipca 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Piłkarze KS Falubazu zawiesili do poniedziałku protest i dziś rozpoczną treningi przed rozgrywkami 3 ligi. O czas do poniedziałku na ostateczne rozstrzygnięcie trudnej sytuacji w klubie poprosił ich zarząd klubu.

Wczoraj wiceprezes klubu Marcin Grygier zapowiedział, że dziś zapadnie decyzja czy klub będzie grał w 3 lidze czy wycofa się z rozgrywek w związku z trudną sytuacją finansową. Dziś w rozmowie z kapitanem drużyny Albertem Cipiorem poprosił piłkarzy o dodatkowe dwa dni – sytuacja ma rozstrzygnąć się w poniedziałek po południu. Piłkarze jednocześnie zgodzili się na rozpoczęcie treningów.

Albert Cipior:

Dziś zatem zawodnicy KS Falubazu będą trenowali przy Sulechowskiej, jutro zagrają sparring z Wartą Gorzów, a potem, po weekendzie dowiemy się w końcu – jaki los czeka III-ligowy futbol w Zielonej Górze.

A jutrzejszy sparring o 17:00 na boisku przy Amelii.

2 myśli na temat “Piłkarze odłożyli protest do poniedziałku – po weekendzie decyzja o losach KS Falubazu”

  1. O jakiej kwocie mowa. Mógłby napisać ktoś „życzliwy”?

  2. ” pisz- wymaluj” taka sama sytuacja jak z ” zuzlowcami” – doprowadzenie klubu na skraj bankructwa- a potem interesy! czy ktoś może zatrzymać to poniewieranie zielonogorskiego sportu i sportowców? Czy jakby prokurator ” taki rodem z. ZG” tak dociekliwie przyjrzał się ” tematom ” nie znalazłby działań nielegalnych?

Dodaj komentarz