Potrzebna czwórka? Jest czwórka! Stelmet bierze Markovića z Trefla

18:45

5 stycznia 2018

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Ciąg dalszy nowości w Stelmecie BC Zielona Góra. Mistrzowie Polski zakontraktowali silnego skrzydłowego Nikolę Markovića, który jeszcze dwa dni temu grał w Treflu Sopot.

Już od kilku dni mistrz Polski rozglądał się na rynku za sensowną czwórką, po tym, jak Borisovi Savovićovi odnowiła się kontuzja nadgarstka. Czarnogórzec pojechał na operację do Belgradu, a już dziś wiadomo, że będzie pauzował po niej co najmniej 2 miesiące. Stelmet zatrudnił wprawdzie Edo Murića, ale nadal szukał silnego skrzydłowego. Murić bowiem to raczej niski skrzydłowy, a poza tym skręcił sobie kostkę w meczu z Anwilem Włocławek i na kilka dni wypadnie z poważnych zajęć.

A Marković to świetnie grający w PLK Serb, mierzący 208 cm wzrostu i popisujący się świetną skutecznością, mający niezły rzut za trzy i sporo zbierający.

W zeszłym sezonie jego średnia punktowa na mecz to 13,5 punktu i prawie 9 zbiórek. Ten sezon – prawie 11 punków na mecz i 5,6 zbiórki.

Nieoficjalnie wiemy, że jeśli nic się nie zdarzy nowy gracz Stelmetu powinien zadebiutować już w niedzielę w meczu z Polskim Cukrem Toruń.

Co ciekawe – Stelmet BC już za tydzień zagra z Treflem we własnej hali z Treflem. Treflem już bez Markovića.

P.S. Zdjęcie – plk.pl

4 myśli na temat “Potrzebna czwórka? Jest czwórka! Stelmet bierze Markovića z Trefla”

  1. Ło matko, worek z prezentami się rozwiązał:) Co za wieści! W niedzielę czeka nas mega trudny mecz, śmiem powiedzieć, że psiaki z Anwilu to była rozgrzewka przed batalią. Do zobaczenia w niedzielę:)))

  2. Widac Niemcy mocno sypneli kasa za Armaniego skoro takie szalenstwa JJa ;)

Dodaj komentarz