Rzut za trzy: Bolesna porażka Stelmetu z Czechami – wywiady, komentarze

16:03

7 grudnia 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Zapraszamy na magazyn koszykarski Rzut za trzy. Dziś wypowiedzi po przegranym przez Stelmet meczu z CEZ Nymburk. I rozmowa z ekspertem – KArolem Waśkiem ze sportowychfaktów.pl o I fazie rundy grupowej Ligi Mistrzów w wykonaniu mistrzów Polski.

5 myśli na temat “Rzut za trzy: Bolesna porażka Stelmetu z Czechami – wywiady, komentarze”

1. Niech Jasiu zmieni trenera to od razu się wszystkim humory poprawią!

2. O ludzie jak wy wszyscy w tym mediach boicie się mówić prawdę i owładnęła was jakaś totalna niemoc.Każdy wie i to nie od dziś,że trzeba wywalić Gronka,ale każdy z wypowiadajacych,żeby tylko nie narazić się JJ owija temat w onuce i lawiruje i zmiękcza jak tylko może, zamiast po prostu powiedzieć CHŁOPIE WYWAL WRESZCIE TEGO GRONKA BO FACET CIĄGNIE KLUB NA DNO !!! I do bólu marnuje potencjał tych zawodników!!!

3. Panie Jacku
    Zrób Pan dochodzenie w sprawie, czy p. Artur z Warszawy jest siostrzeńcem p. Janusza, a może bratankiem małżonki p. Janusza ?
    Bo czym można wytłumaczyć tak Wielką Miłość pana Prezesa do pseudo-trenera, jak tylko miłością rodzinną.

4. Ja bym przeprowadził inną analizę bo gdzieś słyszałem nieoficjalnie,że tam gdzie się pojawia Gronek to w promieniu co najmniej 5-10 km dosłownie przestają nawet kury nieść?Po prostu się blokują i ani w tę ani w tamtą.No i co zrobisz? Taki magnetyzm ma człowiek w sobie, że Kaszpirowski przy nim to mały pikuś.Nawet kilku znajomych hodowców dość nieoczekiwanie przeniosło swoje fermy nieco dalej od Zielonej Góry.Właśnie nie wiedziałem dlaczego?

5. Panie Jacku skoro grająca 5 nie wytrzymuje kondycyjnie to co robi trener? Chyba powinien częściej rotować składem a ma aż nadto ludzi do grania. Co na ławce w 4 kwarcie robił Moore ? najaktywniejszy w obronie . Po co przez większość meczu podwajamy zostawiając wolnych zawodników na półdystansie . Trener nie reaguje . Każda akcja Czechów to wjazd pod kosz i odrzut do wolnego na obwodzie . Nie można cały mecz bronić tak samo . Pan Gronek pod koniec 1 kwarty powinien od razu zmienić sposób obrony ale wytrzymał do połowy i z 55 punktami w plecaku udał się na przerwę. .