Rzut za trzy: Stelmet BC po dotkliwej porażce z Ciboną

13:08

9 lutego 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Dziś w Rzucie za trzy podsumowujemy mecz Stelmetu BC Zielona Góra w FIBA Europe Cup z Ciboną Zagrzeb. Zapraszamy na wypowiedzi trenerów i zawodników, a mamy też głos kibicowski i ekspercki.

2 myśli na temat “Rzut za trzy: Stelmet BC po dotkliwej porażce z Ciboną”

  1. Myslę,że to co się stało wczoraj z Łukaszem to jest pochodna tego co się zakulisowo i nieoficjalnie dzieje na linii trener – zawodnicy.Łukasz jest bardzo doświadczonym zawodnikiem i nie cierpi przegrywać można powiedzieć na własne życzenie.Myślę,że tacy zawodnicy jak Łukasz doskonale widzą i czują, że tą łodzią pdwodną dowodzi nie ten kto powinien.Widzi i wyczuwa intuicyjnie ,że to idzie wszystko w złym kierunku i ta wczorajsza sytuacja chyba przelała gorycz i była bardziej swego rodzaju nieoficjalnym protestem między tymi których to dotyczy i o tym którzy o tym wiedzą.
    Zawodnicy i to nawet najlepsi też są tylko ludzmi i próbują zachowywać pozory na ile to jest tylko możliwe bo są profesjonalistami ,ale podświadomie i nieoficjalnie przecież każdy z nich swoje mysli i swoje wie,że ta droga nie prowadzi do niczego dobrego i ze za chwilę się rozstrzaskają o pobliskie skały na które wprost ten statek zmierza.Nie może być tak że uczeń prowadzi profesora prosto w przepaść i to zawodnicy bardziej doświadczeni doskonale wiedzą i czują.Stąd może wynikać takie ich podejście,a nie inne,ponieważ brak wiary w coś powoduje,że nawet jakbyś chciał to nie da rady dać z siebie maksa bo i po co skoro i tak prosto w skały!? Żaden z nich się do tego oficjalnie nie przyzna,ale nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak bardzo i coraz bardziej to już po nich widać pomimo pudru.lukru i kurtuazyjnego dyżurnego uśmiechu.

Dodaj komentarz