Rzut za trzy: Stelmet BC po porażce w Ostendzie – czemu znów nie udało się na wyjeździe

13:56

9 listopada 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Rzut za trzy poświęcamy dziś meczowi Stelmetu BC z BC Ostenda. Nasz zespół przegrał w Belgii i ciągle nie ma na koncie wyjazdowej wygranej. Z członkami naszej ekipy szukamy odpowiedzi na pytanie – czemu tak się dzieje i mistrz kraju nie może wygrać w hali rywala.

Mamy właściciela, trenera i zawodników naszej drużyny.

6 myśli na temat “Rzut za trzy: Stelmet BC po porażce w Ostendzie – czemu znów nie udało się na wyjeździe”

  1. Wodzu JJ zrób porządek z twoim tuzem co się trenerem zowie.!!!! A zobaczysz,że będzie dobrze.!!! Nastąpić to musi zmiana trenera Panie Jasiński !!!!! Nic sie nie stało !! słowa pana JJ zwaliły mnie z nóg!!! Chemię w drużynie też niestety tworzy trener.!! On sie ciszy ,ze zdobył 40 pkt z pomalowanego ot i cały groniu !!!! trener od statystyk . !!! Na prawde tego faceta nie chce sie słuchać, Panie Jacku po co pan pyta gronka o grę, wystarczy wydrukować statystyki i wszystko będzie wiadomo. !!!!!

  2. samiznafcy czy ty tylko ograniczasz się do obrażania ludzi, którzy maja inne zdanie niż ty.??!!!! Ja ciebie nie nazwę bo szkoda czasu i moich mysli !!!!!

  3. Jak można po wyciągnięciu wyniku z -15 i prowadzeniu +4 mówić że mieliśmy mecz w kieszeni? Panie Jacku to Pan takimi stwierdzeniami podsyca hejt na tej stronie sugerując tym komentatorom którzy meczu nie oglądali. Ten mecz mieliśmy szansę wygrać ale była ona mniejsza niż Oostendy. Trzeba mówić prawdę ludziom którzy są skazani tylko na to co usłyszą od Pana.

  4. Niestety ale samiznafcy chyba ma rację. Trener belgijskiego zespołu to w całości potwierdził.

  5. Nie czego nam brakuje,ale kogo.Bo co do tego,że czytacza statystyk mamy chyba najlepszego w kraju to brakuje nam jeszcze tylko trenera!

Dodaj komentarz