Stelmet BC rusza do Grecji – w środę mecz z Arisem

06:35

10 października 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Stelmet BC Zielona Góra wylatuje we wtorek do Grecji, gdzie dzień później zagra z Arisem Saloniki w I meczu Ligi Mistrzów FIBA. Z zespołem poleciał Boris Savović – czy zagra, tego ciągle nie wiadomo. 

Po kolejnych, poniedziałkowych badaniach bolącego nadgarstka tego zawodnika ciągle nie ma jednoznacznej diagnozy, jak poważny jest jego uraz, którego doznał przed sezonem na turnieju we Włoszech. Wiemy, że nie ma naderwanych czy zerwanych ścięgien, ciągle jednak zgłasza ból.

Savović będzie w Grecji, lekarze tymczasem pochylą się jeszcze raz nad jego wynikami prześwietleń i innych badań i mają szukać diagnozy. A trener Gronek w Grecji zdecyduje, czy ten skrzydłowy wybiegnie na parkiet w pojedynku z Arisem.

U nas tymczasem II trener Arkadiusz Miłoszewski, który opisuje nam aktualną wiedzę Stelmetu nt. Arisu.

Radio Zielona Góra będzie w Salonikach – zapraszamy w środę od 18:30 na transmisję z I meczu Stelmetu w europejskich pucharach w tym sezonie.

 

9 myśli na temat “Stelmet BC rusza do Grecji – w środę mecz z Arisem”

  1. Będziemy trzymać kciuki i słuchać.Może być ciężko,poza tym czy zobaczymy tę drużynę z meczu z Turowem,czy z Wilkiem morskim?aris ani Wilk morski ani Tur,za to swoje potrafi,ale może zupełnie inną drużynę zobaczymy?oby zwyciężającą.

  2. nikt nie zmusza do oglądania/słuchania… zawsze możesz włączyć sobie wiadomości i poczytać co tam na paskach dają :P

  3. Dziękuję za „dobrą radę” TAK WŁASNIE ZROBIĘ. Pytanie tylko,czy to pomoże Stelmetowi w nadchodzących nieuchronnych „sukcesach” ,które go zapewne czekają w tym sezonie pod wodzą tak znamienitego i wybitnego szkoleniowca ?

  4. w europie pewnie nie zaszaleją :) na ligowym podwórku będzie dobrze… w tak skonstruowanym systemie rozgrywek wystarczy pierwsza 8 i wtedy zaczyna się sezon. pierwsza część to takie rozegranie przed playoff… z wejściem do 8 nie będzie problemu a potem… myślę że finał i kolejne złoto. Nawet „wybitny szkoleniowiec” da sobie radę :)

  5. „Zegarmistrzu”, z pewnością nie będziemy płakać, że nie poświęcisz swego czasu Stelmetowi. Zdecyduj się tylko czy ten Stelmet Cię obchodzi, czy nie. Bo skoro o nim piszesz, to chyba się interesujesz, ale to co piszesz wskazuje, że nie zależy Ci na nich. Ja tam zamierzam oglądać, ale to moja sprawa i mój czas. Innych mogę namawiać tylko do dopingowania naszych chłopaków. I nawet jak w niedzielę dali ciała, to nie zamierzam ich kopać. Nawet kiedy przegrywają, to jednak mój zespół.

  6. Pozostaje pytanie,czy owy „wybitny szkoleniowiec” jest rzeczywiście taki wybitny,czy bardziej „na bezrybiu i rak ryba ” i bardziej brak konkurencji? Osobiście obawiam się,że ten sezon dla Stelmetu może być sporym zaskoczeniem,ale w negatywnym tego słowa znaczeniu.Na czołówkę PLK może i nawet wystarczy,ale z mistrzostwem może być problem.

  7. Takich zegarmistrzowskich mądrości jest mnóstwo w komentarzach w zeszłym sezonie. Nie przypominam sobie aby któryś z mędrców odszczekał to po sezonie. Ten sezon nie będzie sporym zaskoczeniem bo takim już był poprzedni a jednak mistrz został w Zielonej. Proponuję jednak TVP Info.

  8. W zeszłym sezonie nie było z kim przegrać w PLK ,a w Europie widzieliśmy co widzieliśmy,a widzieliśmy wielkie „NIC” i zaszczytny koniec już na pierwszej rundzie.W tym sezonie zatem umocnimy swoją pozycję na europejskich tyłach,a w Polsce otrzymamy lekcję od co najmniej kilku zespołów,którzy nie spali tak jak Stelmet tylko pracowali i się zbroili. Zresztą pierwsze lekcje na rynku krajowym już otrzymaliśmy -) !!!

Dodaj komentarz