Stelmet gra dziś hit PLK z Rosą Radom – transmisja w Radiu Zielona Góra!

04:40

11 listopada 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Ani chwili wytchnienia nie mają koszykarze Stelmetu BC Zielona Góra. Dziś zmierzą się w Radomiu z Rosą i znów będzie niezwykle ciężko o wygraną.

Nasz zespół ma problem z meczami wyjazdowymi – w tym sezonie wygrał tylko jeden z czterech w PLK, a jeśli dodamy mecze Ligi Mistrzów FIBA to bilans spotkań wyjazdowych wyapda jeszcze bladziej, bo 1/7.

Rosa z kolei też gra chimerycznie, ale ma za sobą wygraną, która może ją mocno podbudować – w Lidze Mistrzów z Banvitem Bandirma Saśo Filipovskiego w minioną środę.

Stelmet po porażce w Ostendzie przyleciał w środę do Polski, w czwartek potrenował w hali CRS, no a w piątek ruszył rano w długą podróż do Radomia. Tam czeka dziś zespół z Ryanem Harrowem – świetnym rozgrywającym, który wrócił do Rosy oraz znakomitym czołowym polskim skrzydłowym Michałem Sokołowskim. No i spotkamy też Igora Zajceva, który w zeszłym sezonie nie sprawdził się w Stelmecie i odszedł w trakcie sezonu.

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, a rozpoczyna się o 12:40 i Radio Zielona Góra zaprasza na transmisję na 97,1 fm.

2 myśli na temat “Stelmet gra dziś hit PLK z Rosą Radom – transmisja w Radiu Zielona Góra!”

  1. No cóż, cieszy mnie, że teraz nie ma prężenia muskułów, że jadą po wygraną. Już niedługo wszystko się wyjaśni. Nadzieja umiera ostatnia.

Dodaj komentarz