Stelmet kontra Turów – w hali CRS mecz drużyn mocno zmotywowanych

08:56

8 kwietnia 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejszy mecz Stelmetu BC Zielona Góra z Turowem Zgorzelec. Stelmet walczy o I miejsce przed playoffami, a Turów to, żeby w nich w ogóle być!Mistrz Polski po porażce z Anwilem Włocławek musi wygrywać mecze już do końca sezonu zasadniczego i liczyć na to, że włocławianie potkną się. Swoją drogą jest to możliwe nawet w tej kolejce, bo Anwil gra na wyjeździe ze świetną Stala Ostrów – ale to tak na marginesie. Mistrzowie Polski natomiast muszą dzisiaj pokazać zupełnie inna grę niż we Włocławku, gdzie większość drużyny zawiodła.

Turów miał bardzo dobry początek sezonu, ale ostatnie tygodnie to , co najwyżej, przeciętna forma zgorzelczan. Turów jeste teraz ósmy w PLK, ale po piętach depczą mu Miasto Szkła Krosno i Polpharma Starogard Gdański.

Oba zespoły będą więc mocno zmotywowane przed dzisiejszym pojedynkiem i chyba możemy spodziewać się sporych emocji. Takie były w I meczu w tym roku w Zgorzelcu – Stelmet wygrał tylko 85-83

Początek meczu o godz. 18 – dla nieobecnych transmisja na 97,1 fm!

2 myśli na temat “Stelmet kontra Turów – w hali CRS mecz drużyn mocno zmotywowanych”

  1. Panie Jacku. Może Pan wie, dlaczego na hali brakuje sztandaru za mistrzostwo z 2016 r. Zaraz będzie kolejne (chyba :) a klub zapomniał o poprzednim??? Proszę sprawę poruszyć, bo wydaje mi się, że klub się poprzedniego świetnego sezonu wstydzi, czy co??? Taki sukces może się długo nie powtórzyć.

Dodaj komentarz