Takie mecze chce się oglądać. Falubaz wygrał z Górnikiem!

16:37

11 listopada 2017

Maciej Noskowicz

e-mail: m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Miłą niespodziankę sprawili swoim nielicznym kibicom piłkarze Falubazu. Zielonogórzanie w meczu trzeciej ligi pokonali rezerwy Górnika Zabrze 2:1 po ładnej i ambitniej grze.

Zaczęło się już w 33 sekundzie. Falubaz za sprawą Alberta Cipiora zdobył prowadzenie. Gospodarze utrzymali je w pierwszej połowie nie pozwalając gościom na zbyt wiele.

W drugiej części przyjezdni mieli już więcej z gry, ale bramkę zdobył Falubaz. Po błędzie obrońców na listę strzelców wpisał się Szymon Kobusiński w 78 minucie. Rezerwy Górnika już w doliczonym czasie gry zdobyły gola za sprawą Erika Grendela.

Warto dodać, że w Falubazie zabrakło kilku podstawowych graczy pauzujących za kartki (Mycan, Małecki, Górski, Babij). Z kolei w Górniku wystąpiło kilku piłkarzy grających na codzień na boiskach ekstraklasy. Zwycięstwo jest tym cenniejsze.

Posłuchaj pomeczowych rozmów:

Jedna myśl na temat “Takie mecze chce się oglądać. Falubaz wygrał z Górnikiem!”

1. Panie redaktorze! Bramkę dla gości zdobył grający z numerem 20. kapitan Marcin Urynowicz. Natomiast Eric Grendel grał z numerem 10. BRAWO FALUBAZ