Imieniny obchodzą: Konrad, Leonard, Sylwester

Wpisy otagowane: Andrzej Brachmański

Nowy klub radnych – Zielona Razem
Kategoria: Hotnews, Wiadomości Tagi: , , Komentarze: 0

Zielona Razem – tak będzie nazywał się klub prezydenta Janusza Kubickiego w Radzie Miasta. W sali Senatu UZ rozpoczęła  pierwsza inauguracyjna sesja Rady Miasta nowej kadencji, a kilkadziesiąt minut wcześniej naszym gościem był radny Andrzej Brachmański, który mówił o nazwie nowego klubu: Przypomnijmy, klub Zielona Razem liczy w Radzie Miasta 11 radnych.    

Czytaj więcej
Zbyt szybki awans. A. Brachmański o zmianach w policji
Kategoria: Hotnews, Wiadomości Tagi: , , Komentarze: 0

Czy dojdzie do zmiany na stanowisku szefa zielonogórskiej policji? Według nieoficjalnych informacji inspektor Sebastian Banaszak ma zostać zastępcą komendanta wojewódzkiego policji w Gorzowie Wielkopolskim. W Zielonej Górze obowiązki szefa garnizonu ma pełnić dotychczasowy zastępca komendanta Andrzej Zieniewicz. Radny Andrzej Brachmański nie będzie tym zaskoczony. W przekonaniu radnego dla Sebastiana Banaszaka byłby to awans zbyt szybki. [...]

Czytaj więcej
Prezes „puszcza oko do kibolstwa”?
Kategoria: Bez kategorii, Wiadomości Tagi: , , , , , Komentarze: 17

Czy ZKŻ Falubaz otrzyma w przyszłym roku dotację z budżetu miasta? W przygotowanym przez prezydenta projekcie uchwały zapisano milion złotych, po który może sięgnąć ekstraligowy klub żużlowy. Są jednak tacy, którzy uważają, że środki można spożytkować lepiej. Podczas zwołanej konferencji prasowej radny Andrzej Brachmański mówił, że pieniądze trzeba przekazać na sport dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej