Dwa medale kickbokserów ASW w Nowym Targu

Magazyn żużlowy: Falubaz po wspaniałym zwycięstwie z Get Well Toruń!

14:14

Śmiertelne pobicie w Zielonej Górze. Jakub K. usłyszał zarzuty i się przyznał

14:08

DOGRYWKA: Falubaz z przytupem. Stelmet przegrywa. Ręczni awansują. Futboliści remisują, a była dyrektor do sądu!

20:46

24 kwietnia 2017

Tylko remis KS Falubazu

17:35

23 kwietnia 2017

Po trzech zwycięstwach z rzędu tym razem piłkarze KS Falubazu bezbramkowo zremisowali ze Stalą Brzeg w 23 kolejce III ligi. Podopieczni Jarosław Misia mimo kilku dogodnych sytuacji i gry przez pół godziny z przewagą jednego zawodnika nie potrafili strzelić gola. Czytaj dalej Tylko remis KS Falubazu

Puchar Europy: Rosjanie w głównych rolach

13:38

Dziurawa obrona w 4 kwarcie, ekplozja Cartera i Stelmet znów przegrywa z zespołem z czołówki PLK

00:57

AZS UZ remisuje i awansuje! A trener Maly zapowiada, że odchodzi….

23:43

22 kwietnia 2017

Mecz sezonu II ligi piłki ręcznej bez rozstrzygnięcia i AZS UZ Zielona Góra już praktycznie jest w I lidze. AZS osiągnął w wyjazdowym spotkaniu z ŚKPR Świdnica remis 24:24 i na kolejkę przed końcem jest na czele tabeli. A że w ostatniej kolejce gra z zespołem z dna tabeli nie ma co się czarować – zielonogórzanie za tydzień będą fetowali powrót po kilku latach do I ligi.

Czytaj dalej AZS UZ remisuje i awansuje! A trener Maly zapowiada, że odchodzi….

Posłuchaj jak Falubaz wygrał z Toruniem – przeżyjmy to jeszcze raz!