Sport cafe: Sławomir Dudek, Maciej Noskowicz – o półfinale z Unią czyli czemu derby będą tylko walką o brąz

13:22

15 września 2017

Zapraszamy na Sport cafe. Dziś dyskusja żużlowa. O przegranym przez Falubaz półfinale Ekstraligi oraz nadchodzących derbach rozmawiają Sławomir Dudek oraz Maciej Noskowicz z Radia Zachód. Zastanawiamy się, czemu Falubaz poległ w meczach z Unią Leszno i czy nadchodzące derby, które wyłonią brązowego medalistę Ekstraligi, wywołują w województwie lubuskim emocje.

Sporta cafe: Falubaz vs. Unia, Grand Prix 2017; eksperci: Tomasz Walczak, Andrzej Loch

13:12

28 kwietnia 2017

Sport cafe dziś na żużlowo. Tomasz Walczak – kierownik drużyny ekantor.pl Falubaz i Andrzej Loch z TVP Gorzów analizują Falubaz i Unie przed hitem PGE Ekstraligi. Rozmawiamy też o szansach Patryk Dudka w GP 2017 i o całym, rozpoczynającym się jutro cyklu o IMŚ.

Sport cafe: Falubaz po Złotym Kasku, przed inauguracją Ekstraligi

13:32

21 kwietnia 2017

Sport cafe dziś ze stadionu przy W69. Gośćmi: Kamil Kawicki – członek zarządu Falubazu i redaktor Jakub Lesiński z Gazety Lubuskiej. Rozmawiamy o tym, co działo się wczoraj w finale Złotego Kasku na nszym stadionie, progonozujemy też, jak może wyglądać mecz Falubaz – Get Well Toruń, który jutro odbędzie się w ZGórze.

Sport cafe: Prezes Falubazu – Zdzisław Tymczyszyn, trener Falubazu – Marek Cieślak; klub chwilę przed sezonem!

13:37

31 marca 2017

Sport cafe: Filip Matczak – powrót do Stelmetu BC

15:27

17 marca 2017

W Sport cafe gościliśmy dzisiaj wychowanka Zastalu ZGóra Filipa Matczaka, który po 4 latach wrócił do ZGóry i zasilił wczoraj Stelmet BC.

Dziś opowiada nam o trudnej decyzji o powrocie, o tym, jakim jest koszykarzem, jak widzi swoją rolę w Stelmecie BC, o swoich stosunkach z właścicielem klubu, również o tym, kto jest jego mentorem. Zapraszamy do wysłuchania.

Sport cafe: Janusz Jasiński – Stelmet po europejskich pucharach, przed dalszą częścią sezonu

15:00

24 lutego 2017

Zapraszamy na copiątkową rozmowę w Sport cafe. Dzisiaj rozmawiamy z właścicielem Stelmetu BC Zielona Góra Januszem Jasińskim. Ocenia występ zespołu w Zagrzebiu i w ogóle w europejskich pucharach. Pytamy go też o najbliższą przyszłość zespołu.

Sport cafe: Jan Grabowski – wspominamy znakomitego wychowawcę młodzieży

18:58

17 lutego 2017

W Sport cafe dziś dwójka gości. To były trener Falubazu Czesław Czernicki i dziennikarz Radia Zachód Maciej Noskowicz – obaj panowie wspominają zmarłego w poniedziałek znakomitego trenera żużlowego – Jana Grabowskiego.

Zastanawiamy się też nad szkoleniem młodzieży w polskich klubach.

Sport cafe: Zielonogórskie szóstki piłkarskie – po Pucharze Zimy, przed sezonem na otwartych boiskach

19:14

10 lutego 2017

Jak zawsze w piątek w Radiu Zielona Góra Sport cafe. Dziś rozmowa o szóstkach piłkarskich. W czwartek zakończył się Puchar Zimy, a niedługo ruszy granie na otwartych boiskach. O radościach i problemach Zielonogórskiej Ligi Szóstek Piłkarskich porozmawiamy z jej szefem Waldemarem Puchalskim i wieloletnim sędzią, Andrzejem Fluegelem z Gazety Lubuskiej.

Sport cafe: Bronisław Maly przed hitem AZS UZ – ŚKPR Świdnica

13:17

9 grudnia 2016

Dziś w Sport cafe trener piłkarzy ręcznych AZS UZ Zielona Góra i prezes Lubuskiego Związku Piłki Ręcznej Bronisław Maly. Rozmawiamy o jutrzejszym meczu na szczycie II ligi AZS UZ – ŚKPR Świdnica, który może mieć duże znaczenie w walce obu zespołów o awans do I ligi. Ale też poruszamy sprawę poziomu szczypiorniaka w województwie lubuskim.

Sport cafe: Ostatnie mecze i najbliższa przyszłość Stelmetu BC oczami dziennikarzy – A. Fluegel, A.Loch

14:39

25 listopada 2016