TS Przylep wysoko wygrywa w Szprotawie

W IV lidze w Szprotawie miejscowa Sprotavia przegrała z TS Masterchem Przylep 1-5(1-2).

Już po 15 minutach zespół z Przylepu prowadził 2-0 po golach Skrzyńskiego i Łyczki. Szprotawianie w tym czasie spali w obronie i goście mogli zdobyć jeszcze 3 bramki, ale pudłowali w dogodnych sytuacjach.

Z kolei po 15 minutach TS przylep „odpuścił”, zaczał grać niechlujnie w środku pola i szprotawianie doszli do głosu. Jeszcze przed przerwą – w 39 minucie – pięknego kontaktowego gola dla Sprotavii strzelił Brzeźniak, który po pięknym rajdzie uderzył z kilkunastu metrów w okienko i do przerwy goście prowadzili 2-1.

Po przerwie jednak szprotawianie znów zostali w szatni,  TS przylep dominował, strzelił kolejne 3 bramki i wysoko wygrał.