Falubaz wygrywa z Dębem i nadal lideruje w 4 lidze

M.Noskowicz

Falubaz Zielona Góra nadal liderem 4 ligi piłkarskiej. Zielonogórzanie pokonali w Sławie Dąb Przybyszów 3-2 prowadząc do przerwy 2-0.

W 24 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Wojciech Okińczyc z Falubazu trafił w słupek, a piłkę do bramki wbił obrońca lidera Rafał Ostrowski. Potem w 36 minucie Przemysław Mycan zdobył 7 gola w sezonie i było 2-0 dla Falubazu. W 60 minucie to jednak Dąb strzelił kontaktowego gola i było tylko 2-1 dla gości. No ale za moment znów błysnął Mycan i było 3-1, a Mycan został liderem strzelców 4 ligi. W samej końcówce w  91 minucie Dąb strzelił jeszcze gola, ale za chwile mecz się zakończył i Falubaz wrócił na pozycje lidera. A wrócił, bo wcześniej na I miejsce po pokonaniu Spójni Ośno wskoczył TS Przylep.