Bez niespodzianki w Zielonej Górze. Falubaz lepszy od Lubuszanina

M.Noskowicz

Piłkarze Falubazu Zielona Góra lepsi od Lubuszanina Drezdenko. W meczu lubuskiej czwartej ligi gospodarze wygrali 4:1.

Falubaz zaczął znakomicie. Przemysław Mycan w 3. i 10 minucie zdobył dwa gola. Tak udany początek ustawił spotkanie i podciął skrzydła gościom z Drezdenka. Tuż po przerwie za sprawą Alberta Cipiora w 49 minucie Falubaz prowadził 3:0 i chyba wyraźnie odpuścił. Lubuszanin grał za to ambitnie. Efektem tego bramka Eryka Tyszenki w 70 minucie. Końcówka należała jednak do zielonogórzan. W 89 minucie Damian Stachurski zdobył bramkę i Falubaz wygrał 4:1.

W innych sobotnich meczach lubuskiej IV ligi:

Spójnia Ośno Lubuskie – Tęcza Krosno Odrzańskie 0:3, Polonia Słubice – Sprotavia Szprotawa 1:1, Carina Gubin – Ilanka Rzepin 3:1, Arka Nowa Sól – Syrena Zbąszynek 1:2, Pogoń Świebodzin – TS Masterchem Przylep 2:2, Korona Kożuchów – Odra Bytom Odrzański 1:1, Dąb Przybyszów – Czarni Witnica 5:0.