Tęskni się za domem – przyznaje Łukasz Dominiak, słuchacz Radia Zielona Góra od 16 lat mieszkający w Irlandii.
Halo Kukułcza: Irlandia drugim domem naszego słuchacza
- Damian Muńko

Łukasz Dominiak fot. archiwum prywatne
- Categories: Halo Kukułcza
Powiązane treści
Światowy żużel wraca do Zielonej Góry
Jakub Mielcarz
25 czerwca 2026
Lekkie meble na balkon – jakie materiały najłatwiej przestawiać?
Redakcja nowych mediów
25 czerwca 2026
Blisko Ciebie 25.06.2026
Marta Czechowska
25 czerwca 2026
Rodzinny rajd MTB przełożony ze względów bezpieczeństwa
Daniel Niemyt
25 czerwca 2026
Lubuscy pszczelarze o sezonie
Marta Czechowska
25 czerwca 2026
Mecze PGE Ekstraligi przełożone
Ryszard Rachlewicz
25 czerwca 2026
Święto Sali Szeptów już w najbliższy weekend
Jakub Mielcarz
25 czerwca 2026
Ostatnia okazja, by zobaczyć obrazy Wilhelma Blankego
Aurelia Adaszyńska
25 czerwca 2026