Zorza Ochla kończy w ośmiu, ale remisuje!

Piłkarze Zorzy Ochla zremisowali w środę z Deltą Sieniawą Żarska 1-1 w zaległym meczu 20. kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej. Zorza mecz kończyła grając w ośmiu.

W pierwszej połowie piłkarze Delty strzelili gola po „jedenastce” za zagranie piłki ręką w polu karnym. Prowadzeniem 1-0 gospodarzy zakończyła się pierwsza połowa.

Kilka minut po wznowieniu gry w drugiej połowie Jacek Jurkowski z Zorzy Ochla dostał drugą żółtą kartkę. Natychmiast do dyskusji z sędzią ruszył Sebastian Hausler, który za swoje zachowanie także został ukarany czerwoną kartką. Grając w dziewiątkę piłkarze z Zielonej Góry wyrównali po strzale z rzutu wolnego Przemysława Adamczaka. Niefortunnie ten zawodnik kilka minut później doznał kontuzji, po której Zorza kończyła mecz w ośmiu. Remisowe starcie 1-1 z Deltą Sieniawą Żarską ocenia trener Zorzy Michał Grzelczyk: