Rezerwy Lechii odprawiły Czarnych z bagażem trzech bramek

W lubuskiej JAKO IV lidze piłkarskiej o trzy punkty wzbogaciły się rezerwy zielonogórskiej Lechii, które pokonały outsidera tabeli Czarnych Browar Witnica 3:0. W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły po kilka groźnych sytuacjii, ale dopiero w 41 minucie Krzysztof Staśkiewicz pokonał bramkarza Czarnych i gospodarze prowadzili 1:0. Druga bramka dla rezerw Lechii padła w 50 minucie, gdy Jędrzej Król wpisał się na listę strzelców. W 60 minucie rzut karny wykorzystał kapitan zielonogórzan Maciej Brzeźniak i było 3:0. Lechia kończyła jednak mecz w dziesiatkę, bo w 75 minucie drugą zółtą kartkę ujrzał Marcin Lisowski. Piłkarze Czarnych nie wykorzystali liczbowej przewagi i konto bramkarza rezerw Lechii pozostało czyste: