Chynowianka postawiła się Tęczy

Walcząca o utrzymanie w zielonogórskiej okręgówce Chynowianka przegrała z trzecią w tabeli Tęczą Krosno Odrzańskie 0-2.

Obie drużyny grały przez 90 minut dosyć wyrównane spotkanie.Pierwsza bramka padła w spokojnej pierwszej połowie. W 36. minucie trafienie dla zespołu z Krosna Odrzańskiego zanotował Przemysław Maciąg. W drugiej części gra zrobiła się szybsza, obie ekipy miały swoje świetne okazje. Jednak na 2-0 po samotnym rajdzie strzelił w doliczonym czasie gry Mariusz Wolbaum, czym zrehabilitował się za trafienie w słupek przy pustej bramce kilka chwil wcześniej. Po tej bramce sędzia nawet nie pozwolił wznowić gry i Tęcza zgarnęła komplet punktów. Chynowianka wciąż z jednym zwycięstwem w lidze.