Grad medali lubuskich pingpongistów w MP osób niepełnosprawnych

Worek medali zdobyli lubuscy tenisiści stołowi podczas mistrzostw Polski osób niepełnosprawnych, które odbyły się w Gdańsku. Osiem razy na podium stanęli zawodnicy Startu Gorzów, a siedmokrotnie tenisiści stołowi Startu Zielona Góra. Dwa złote medale zdobył zielonogórzanin Piotr Grudzień, który wysoko ocenił występ swojej ekipy:

W klasie 11 wygrała Krystyna Łysiak (UKS Dziesiątka Nowa Sól), w klasie 4 zwyciężył Krzysztof Żyłka ze Startu Gorzów. W klasie 8 triumfował Piotr Grudzień, w klasie 10 inny zawodnik zielonogórskiego klubu Igor Misztal. W klasie 11 całe podium dla gorzowian. Wygrał Marek Chybiński, drugi był Damian Fira, a trzeci Maciej Makajew. W grze podwójnej w klasach 2-5 wygrali T. Jakimczuk i Rafał Czuper (Białystok), w klasach 6-10 Misztal i Grudzień, a w klasie 11 Chybiński i Fira.