Paluch najlepszy w Zielonej Górze

Oskar Paluch z Moich Bermudów Stali Gorzów z dorobkiem 14 punktów wygrał rozgrywane w Zielonej Górze zawody Zaplecza Kadry Juniorów. Drugi był Mateusz Cierniak z Motoru Lublin(13), a podium uzupełnił Bartłomiej Kowalski – Sparta Wrocław(12).

Paluch wczoraj skończył 16 rok życia, a więc może startować w PGE Ekstralidze. A dzisiejsze zawody były sprawdzeniem formy przed piątkowym meczem Stali.

W turnieju startowała trójka z Falubazu –  Dawid Rempała był szósty, a wywalczył 8 punktów.

Fabian Ragus z kolei po dwóch zerach w 3 starcie upadł, w powtórce zanotował 2 punkty, ale nie kontynuował już później zawodów.

W jego miejsce jako rezerwa zwykła wyjeżdżał Nile Tufft i zdobył 5 punktów, co dało dwunastą pozycję.

A jutro w Zielonej Górze drugi Turniej Zaplecza Kadry Juniorów – początek o 16:30.