Zawodnicy Crossteamu Zielona Góra startują nie tylko w motocrossie, ale także w supermoto. To wyścigi które odbywają się głównie na asfalcie, ale także w terenie. Zawodnicy używają opon slick czyli ,,łysych”. W czwartej rundzie mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Litwy na obiekcie w Słomczynie z reprezentantów zielonogórskiego klubu najlepiej zaprezentował się Antoni Litawa, który zajął drugie miejsce w Pucharze Polski w klasie C5. W Pucharze Polski w klasie C2 siódme miejsce zajął Jarosław Porucznik, a dziesiąty był Maciej Szatan, który opowiada o starcie w Słomczynie i pozostałych tegorocznych rundach w rywalizacji w supermoto:
CrossTeam Zielona Góra wiceliderem klubowej rywalizacji supermoto
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Od 29 czerwca letni rozkład jazdy autobusów MZK
Przemysław Kozubaj
23 czerwca 2026
23 czerwca - Dzień Ojca [SONDA]
Przemysław Kozubaj
23 czerwca 2026
Anna Niemiec, naczelnik Wydziału ds.Komunikacji Społecznej- Rzecznik Prasowy RDLP w Zielonej Górze
Paweł Kotarba
23 czerwca 2026
A.Miłoszewski - Zastal srebrny i co dalej?
Jacek Białogłowy
22 czerwca 2026
Najmłodsi mieszkańcy przywitali lato z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury [ZDJĘCIA]
Przemysław Kozubaj
22 czerwca 2026
Basket 4 Kids najlepszy w regionie w dwóch kategoriach
Jakub Lesiński
22 czerwca 2026
Zielonogórzanka straciła ponad 100 tysięcy złotych. Dała się nabrać fałszywym doradcom
Aurelia Adaszyńska
22 czerwca 2026
Zielonogórskie kluby sportowe apelują o stabilne finansowanie
Aurelia Adaszyńska
22 czerwca 2026