Rezerwy Lechii mocno „pomogły” Odrze wygrać

W IV lidze piłkarskiej rezerwy Lechii Zielona Góra przegrały na własnym stadionie z Odrą Bytom Odrzański 1-3.

Już do przerwy bytomianie prowadzili 2-0, a gole strzelali po fatalnych błędach gospodarzy.

W 23 i 26 minucie to właściwie gracze Lechii notowali asysty, to po ich „podaniach” szły kontry i gole dla rywali z Bytomia. A strzelali je Patryk Zawojek i Kacper Konsewicz.

Lechia sporo grała piłkę, ale w poprzek, a bramce rywala niespecjalnie zagrażała.

Na 20 minut przed końcem meczu Lechia strzeliła w końcu kontaktową bramkę – zrobił to Jakub Kołodenny, ale nie poszła za ciosem. Za to bytomianie za sprawą Kacpra Kopenhagena ukąsili jeszcze raz.

W samej końcówce Kaper Lechowicz z Lechii zwyzywał sędziego i wyleciał z boiska za czerwoną kartkę, miejscowi kończyli mecz w dziesiątkę:

Odra po tym meczu ma na koncie komplet punktów i jest współliderem tabeli, a Lechia II punktu nie ma ani jednego i ją zamyka.