Zorza Ochla lepsza od beniaminka

W zielonogórskiej klasie okręgowej piłkarze Zorzy Ochla pokonali beniaminka Cargovię Kargowa 5:3. Do przerwy bardzo dobrze prezentowali się gracze Cargovii. W 18 i 32 minucie na listę zdobywców goli wpisali się Kamil Naskręt i Serhii Khomchak i kargowianie prowadzili 2:0. W 43 minucie kontaktowego gola zdobył Michał Marszałek. Po zmianie stron do ataków ruszyła Zorza. W 46 minucie na 2:2 wyrównał Tom Zajączkowski. W 63 minucie po rzucie wolnym Konrada Bargieła było prowadzenie Zorzy 3:2. W 70 minucie obie drużyny grały w osłabieniu, gdy czerwone kartki ujrzeli: Michał Marszałek z Zorzy i Evgeni Khomczak z Cargovii. Goście nie rezygnowali ze zdobycia chocby remisu i w 77 minucie do bramki Zorzy z rzutu wolnego trafił Kamil Naskręt. Końcówka spotkania to dwa gole Zorzy. Najpierw trafił Adrian Marczenia, a w doliczonym czasie gry Michał Szwabowicz. A jak postawę piłkarzy Cargovii tłumaczył kapitan drużyny Dawid Szarmach: