Mecz zmarnowanych sytuacji. W Zawadzie trzy karne dla Cuprum

W zielonogórskiej piłkarskiej klasie A w grupie 3 – Ikar Zawada zremisował na własnym boisku z Cuprum Czciradz 1:1.

Już w 4 minucie goście mieli szansę na zdobycie gola, ale rzutu karnego nie wykorzystał Gabriel Ławrowski. W 38 minucie sędzia podyktował drugą jedenastkę dla Cuprum, którą na bramkę zamienił Michał Szewczyk.

Po zmianie stron obie drużyny stworzyły wiele doskonałych sytuacji, ale świetnie bronili bramkarze: Michał Jarowicz z Ikara i Mateusz Sobczak z Cuprum.

W 75 minucie gospodarze doprowadzili do remisu po golu Dawida Szeląga, ale w końcówce spotkania szansę na zgarnięcie pełnej puli mieli goście.

Trzeciego rzutu karnego nie wykorzystał Michał Szewczyk i obie drużyny podzieliły się punktami:

Więcej o meczu Ikar Zawada – Cuprum Czciradz we wtorkowym magazynie Nasza piłka na antenie RZG.