Zamknięty sparing – Zastal wygrał z Turowem

Dzień po sparingu ze Śląskiem Wrocław koszykarze Enei Zastalu BC Zielona Góra rozegrali kolejny mecz kontrolny.

Rywalem był I-ligowy Turów Zgorzelec, a mecz tym razem był zamknięty dla kibiców(dla dziennikarzy również).

Zastal pokonał w tym meczu Turów 92-77.

Do przerwy prowadzili goście 42-36. Po przerwie Zastal miał już przewagę – wygrał drugie 20 minut wyraźnie, a w całym meczu triumfował 15 punktami.

Dodajmy, że po raz drugi nie grał Kareem Brewton, który po ciosie na treningu ma problem z kośćmi twarzy – jest podejrzenie złamania jednej z nich. Urazu doznał wczoraj Alan Hadzibegović, który podkręcił kostkę i grał tylko 11 minut. A nie grał Przemysław Żołnierewicz, któremu trener dał odpocząć.