Lechia zwycięska w derbach! Stilon wciąż bez wygranej u siebie

Piłkarze Lechii Zielona Góra pokonali w Gorzowie Agencję Inwestycyjną Stilon 1:0 w derbowym spotkaniu III ligi. Zwycięskiego jak się okazało gola zdobył w 20 minucie Przemysław Mycan, co było udokumentowaniem przewagi Lechii w tej części. Mycan miał zresztą 10 minut później dobrą sytuację do podwyższenia rezultatu. Gorzowianie natomiast mieli spory problem żeby skonstruować groźny atak.

W drugiej połowie więcej inicjatywy mieli gospodarze, ale zabrakło im wykończenia. Dwóch dobrych sytuacji: po rzucie rożnym i po błędzie Wojciecha Fabisiaka nie wykorzystał Emil Drozdowicz. Golkiper Lechii ładnie też interweniował przy uderzeniu Olafa Nowaka, jednego z trzech zawodników wprowadzonych od początku drugiej połowie. Ostatecznie z kolejnej wygranej cieszyła się Lechia. Mówi trener Andrzej Sawicki: