Troje tenisistów stołowych Startu Zielona Góra: 15 letnia Magdalena Pawłasek w klasie 7-8, oraz Piotr Grudzień w klasie 8 i Igor Misztal w klasie 10 wygrali w Gdańsku, w I Grand Prix Polski niepełnosprawnych. Z siedmioosobowej reprezentacji zielonogórskiego klubu w klasie 10 – trzecie miejsce zajął Hubert Morusiewicz. A jak wejście w nowy sezon w kontekście zbliżających się mistrzostw świata ocenia Piotr Grudzień.
Troje zielonogórzan wygrało w GPP niepełnosprawnych
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Absolutorium kierunku lekarskiego UZ
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
10. Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Trwa Święto Sali Szeptów
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Maksymalne ceny paliw w weekend. Będzie drożej
PAP
27 czerwca 2026
Cały kraj objęty ostrzeżeniami II i III stopnia oraz alertem RCB przed upałem
PAP
27 czerwca 2026
27.06.2026 - B.Biały "Kobiece gadanie cz.1 i cz.2"
Radio Zielona Góra
27 czerwca 2026
Nielegalna plantacja konopi zlikwidowana pod Zieloną Górą. Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych.
Aurelia Adaszyńska
27 czerwca 2026
Raport o stanie Zielonej Góry. Władze bronią dokumentu, opozycja krytykuje
Aurelia Adaszyńska
27 czerwca 2026