W listopadzie do rozgrywek III ligi w grupie lubuskiej i w grupie dolnośląskiej przystąpią piłkarze ręczni rezerw AZS UZ i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zielonej Górze. W składzie drużyny znajdzie się młodzież, a jedynie obsada bramki będzie uzupełniana zaawodnikami pierwszoligowego AZS UZ. Szkoleniowcem nowego trzecioligowca będzie Paweł Petela – były zawodnik m.in. zielonogórskiego AZS-u:
Rezerwy AZS UZ zagrają w dwóch III ligach
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Gala jubileuszowa z okazji 50-lecia działalności WOSiR w Drzonkowie
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Filharmonia Zielonogórska zakończyła tegoroczny sezon artystyczny
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Absolutorium kierunku lekarskiego UZ
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
10. Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Trwa Święto Sali Szeptów
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Maksymalne ceny paliw w weekend. Będzie drożej
PAP
27 czerwca 2026
Cały kraj objęty ostrzeżeniami II i III stopnia oraz alertem RCB przed upałem
PAP
27 czerwca 2026
27.06.2026 - B.Biały "Kobiece gadanie cz.1 i cz.2"
Radio Zielona Góra
27 czerwca 2026