W I lidze futsalu beniaminek AZS UZ przegrał w Zielonej Górze z Silesią Box Siemianowice Śląskie 3:5. Od poczatku goście narzucili swój styl gry i po bramkach w 2 minucie Michała Włodarka i w 9 Kamila Kmiecika- prowadzili do przerwy 2:0. W drugiej części spotkania goście po 28 minutach wygrywali już 5:0. Na listę zdobywców bramek wpisali się Kamil Kmiecik (23), Robert Gładczak (24) i samobójczy gol Kacpra Żaka. Wysokie prowadczenie uśpiło Silesię i gole zaczęli zdobywać gospodarze. W 31 minucie trafił Nikodem Rafalik, w 34 Kacper Żak, a w 39 – Maciej Górecki. Na więcej bramek zabrakło czasu.
Zielonogórscy futsaliści nie dogonili Silesii
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Gala jubileuszowa z okazji 50-lecia działalności WOSiR w Drzonkowie
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Filharmonia Zielonogórska zakończyła tegoroczny sezon artystyczny
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Absolutorium kierunku lekarskiego UZ
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
10. Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Trwa Święto Sali Szeptów
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Maksymalne ceny paliw w weekend. Będzie drożej
PAP
27 czerwca 2026
Cały kraj objęty ostrzeżeniami II i III stopnia oraz alertem RCB przed upałem
PAP
27 czerwca 2026
27.06.2026 - B.Biały "Kobiece gadanie cz.1 i cz.2"
Radio Zielona Góra
27 czerwca 2026