18 osobowa grupa strzelców Gwardii Zielona Góra wystąpiła w mistrzostwach Polski młodzików, które odbywały się na zielonogórskiej strzelnicy. Zdobycz medalowa nie jest duża, ale jak zapewnia Jerzy Zarzycki – szkoleniowiec zielonogórskiego klubu, to zaprocentuje w przyszłorocznych startach w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Gwardia z jednym medalem MP młodzików
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Trwa Święto Sali Szeptów
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
10. Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
27.06.2026 - B.Biały "Kobiece gadanie cz.1 i cz.2"
Radio Zielona Góra
27 czerwca 2026
Nielegalna plantacja konopi zlikwidowana pod Zieloną Górą. Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych.
Aurelia Adaszyńska
27 czerwca 2026
Raport o stanie Zielonej Góry. Władze bronią dokumentu, opozycja krytykuje
Aurelia Adaszyńska
27 czerwca 2026
Jak powinno wyglądać finansowanie sportu w Zielonej Górze?
Aurelia Adaszyńska
27 czerwca 2026
"Romantyczna misja bez kasy" reportaż Małgorzaty Nabel-Dybaś
Radio Zielona Góra
27 czerwca 2026
ZGK wstrzymuje koszenie traw na terenach należących do miasta
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026