W trzecioligowych derbach siatkarskich po dwugodzinnym spotkaniu AZS UZ przegrał z Aresem Nowa Sól 2:3. Dwa pierwsze sety wygrały nowosolanki do 22 i 16. W trzecim przebudziły się akademiczki i wygrały do 14, a w kolejnym do 22. O zwycięstwie w meczu zadecydował tie-break wygrany przez Ares 15:7.
W lubuskich derbach siatkarskich – górą Ares
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Gala jubileuszowa z okazji 50-lecia działalności Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Filharmonia Zielonogórska zakończyła tegoroczny sezon artystyczny
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Absolutorium kierunku lekarskiego UZ
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
10. Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Trwa Święto Sali Szeptów
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Maksymalne ceny paliw w weekend. Będzie drożej
PAP
27 czerwca 2026
Cały kraj objęty ostrzeżeniami II i III stopnia oraz alertem RCB przed upałem
PAP
27 czerwca 2026
27.06.2026 - B.Biały "Kobiece gadanie cz.1 i cz.2"
Radio Zielona Góra
27 czerwca 2026