29 letni Maciej Kazieczko to zawodnik największej federacji MMA w Europie – KSW. Urodzony w Nowej Soli, a rozpoczynający sportową karierę w Zielonej Górze zawodnik, teraz trenuje w poznańskim klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego. Podczas niedawnej gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim zmierzył się z argentyńsko-chorwackim zapaśnikiem, Francisco Barrio. W ostatniej rundzie pojedynku, po kolejnej wymianie ciosów, Maciej Kazieczko znokautował rywala lewym sierpowym.
Maciej Kazieczko wygrał kolejną walkę MMA
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Falubaz nie poszedł za ciosem i nic nie zdobył z Motorem
Jakub Lesiński
28 czerwca 2026
Ponad 4000 Zielonogórzan w niedzielę na H2Ochli
Jakub Mielcarz
28 czerwca 2026
Wataha ograła outsidera i wchodzi do play off z 7. miejsca
Jakub Lesiński
28 czerwca 2026
II Targi Książki Naszego Regionu w Ochli
Jakub Mielcarz
28 czerwca 2026
Zielona Góra jak Afryka! Jest skwar!
Karolina Kamińska
28 czerwca 2026
Szymon Sowiński z medalami MP w strzelectwie osób niepełnosprawnych
Marek Staniszewski
28 czerwca 2026
Tory nie dają rady! Pociągi opóźnione
Karolina Kamińska
28 czerwca 2026
Schronisko w czasie upału. Pomogli strażacy!
Karolina Kamińska
28 czerwca 2026