Strzelcy Gwardii Zielona Góra wygrali 10, edycję finałów Młodzieżowej Ligi Strzeleckiej. W zawodach w Gdyni karabiniarze Gwardii w grupie pokonali: Śląsk Wrocław 20:4, Kaliber Białystok 14:10 i Dragon Chełm wygrali 23:1. W meczu o złoto zielonogórzanie wygrali z Legią Warszawa 76:44. Rywalizacja pistoleciarzy przebiegała podobnie.Pierwszy pojedynek zielonogórzanie rozegrali z Dworem Grunwaldzkim Poznań i wygrali 14:10. W drugim meczu pistoleciarze nie dali szans Kalibrowi Białystok, wygrywając 18:6. Trzeci mecz, decydujący o zwycięstwie w grupie gwardziści wygrali z TKS Tychy 13:11 i zameldowali się w wielkim finale, w którym pokonali Śląsk Wrocław 69:51. O występie juniorów młodszych w Gdyni mówi Jerzy Zarzycki – szkoleniowiec Gwardii:
Gwardziści roznieśli rywali w Lidze Młodzieżowej
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Falubaz nie poszedł za ciosem i nic nie zdobył z Motorem
Jakub Lesiński
28 czerwca 2026
Ponad 4000 Zielonogórzan w niedzielę na H2Ochli
Jakub Mielcarz
28 czerwca 2026
Wataha ograła outsidera i wchodzi do play off z 7. miejsca
Jakub Lesiński
28 czerwca 2026
II Targi Książki Naszego Regionu w Ochli
Jakub Mielcarz
28 czerwca 2026
Zielona Góra jak Afryka! Jest skwar!
Karolina Kamińska
28 czerwca 2026
Szymon Sowiński z medalami MP w strzelectwie osób niepełnosprawnych
Marek Staniszewski
28 czerwca 2026
Tory nie dają rady! Pociągi opóźnione
Karolina Kamińska
28 czerwca 2026
Schronisko w czasie upału. Pomogli strażacy!
Karolina Kamińska
28 czerwca 2026