Anna Maliszewska najlepszą pięcioboistką w kraju

Anna Maliszewska z Olimpii Zielona Góra wygrała rozgrywane w Zielonej Górze-Drzonkowie Mistrzostwa Polski Seniorów w pięcioboju nowoczesnym. Na podium wyprzedziła Oktawię Nowacką z Legii Warszawa i Natalię Dominiak z ZKS-u Drzonków.

Olimpijka z Tokio przed ostatnią konkurencją laser run (bieg+strzelanie) była czwarta. Ostatecznie dzięki dobremu występowi wskoczyła na pierwsze miejsce z wynikiem 1353 punktów. Na drugim miejscu Oktawia Nowacka (1347 punktów), a podium zamknęła Natalia Dominiak zdobywając 1310 punktów. Dominiak wygrała także wśród zawodniczek poniżej 23 roku życia. W kategorii open na czwartym miejscu kolejna z zawodniczek ZKS-u Drzonków Ewa Pydyszewska. Mając na koncie 1262 punkty wygrała także klasyfikacje młodzieżową.