Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze poinformował o tymczasowym wyłączeniu z obsługi przewozów przystanku Batorego-Rzeźniczaka.
Ze względu na prace drogowe prowadzone w tym rejonie do około godziny 15:00 mieszkańcy są zmuszeni do korzystania z alternatywnych postojów autobusowych, które znajdują się około 400 i 500 metrów dalej.
Zdaniem zielonogórzan bliżej powinien znajdować się zastępczy przystanek:
Przystanek Batorego/Rzeźniczaka wyłączony
- Bartosz Schaefer

fot. Bartosz Schaefer
- Categories: Wiadomości
Powiązane treści
BCU "Budowlanka" podsumowuje cykl szkoleń
Jakub Mielcarz
25 czerwca 2026
Lubuscy pszczelarze o sezonie
Marta Czechowska
25 czerwca 2026
IMGW ostrzega przed upałem z temperaturą do 33 st. C w całym kraju
PAP
25 czerwca 2026
Jechał 160 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje „dziewięćdziesiątka”
Aurelia Adaszyńska
25 czerwca 2026
Falubaz ma nowego dyrektora
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026
Miasto kontynuuje wsparcie lokalnych klubów sportowych
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026