Medalowy maraton

2 turnieje Grand Prix i 3 medale. Strzelczyni Gwardii Zielona Góra Natalia Kochańska początek roku ma bardzo udany.

Od 11 do 15 stycznia trwały zawody Grand Prix w miejscowości Ruse na Słowenii. Tam wraz z reprezentacją Polski (Aneta Stankiewicz i Julia Piotrowska) wygrały w finale karabinu pneumatycznego na 10 metrów z Serbkami 16-10. Z kolei w tej konkurencji indywidualnie zajęła drugie miejsce, ulegając 10-16 Francuzce Judith Gomez.

Następnie udała się na kolejny Grand Prix do chorwackiego Osijeku (17-21 stycznia). Tym razem w finale Polki drużynowo przegrały 11-17 ze Szwedkami. Indywidualnie Kochańska była 12, a dodajmy, że tutaj również startowała w „pneumatyku” na 10 metrów.

Z obu występów jest zadowolona, ale przyznaje, że czasu na odpoczynek nie ma, bo w poniedziałkowy poranek udała się na zgrupowanie kadry, przed odbywającym się na przełomie stycznia i lutego kolejnym Pucharem Świata, tym razem w stolicy Indonezji Dżakarcie.