Remis Sparty z TS-em

A-klasowi piłkarze Sparty Łężyca zremisowali w sparingu z B-klasowym TS-em Przylep 2-2. Mecz rozegrano na sztucznej nawierzchni przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze.

Przez cały mecz przeważała Sparta, która miała zdecydowanie więcej okazji i kontrolowała obraz gry. Jednak pierwszą bramkę zdobył zawodnik TS-u Mateusz Dzikowski. W okolicach 30 minuty na prowadzenie błyskawicznie wyszli piłkarze Szymona Czarnego. Gole Marka Taraskiewicza, a także Macieja Stacha i mieliśmy 2-1.

W drugiej połowie TS prezentował się minimalnie lepiej, ale nadal często brakowało pomysłu na grę, oraz agresywności. Mimo tego to oni zdobyli gola dającego remis w samej końcówce, a jego autorem, po błędzie obrony Sparty, ponownie był Paweł Dzikowski.