Aldemed SKM Zastal budzi się po przerwie i gromi…

Aldemed SKM Zastal Zielona Góra wygrał w II lidze z Orlenem Akademią Koszykówki BM Stalą Ostrów Wielkopolski 99-67.

W pierwsze połowie młodzi Zastalowcy grali słabo, widać było brak energii w grze, a mieli też bardzo słabą skuteczność.

Przez większą część tej części spotkania prowadzili goście, ale Zastal wyrównał na koniec na 43-43.

W drugiej części meczu zobaczyliśmy drugą twarz Aldemedu SKMu. Grał agresywnie, twardo w obronie no i wzrosła skuteczność.

Zastal szybko odskoczył od rywala po serii 10-2 na początku kwarty i kontrolował wynik już do końca spotkania.

Po 3 kwarcie miał już 17 punktów przewagi, a skończyło się na 32.

Trener Dawid Mazur i jeden z zawodników Jakub Kunc tak krótko podsumowali mecz:

Więcej o meczu w DOGRYWCE na 97,1 fm. Między innymi wrócimy do sukcesu SKMu w mistrzostwach Polski U19 i o przyszłości trenera Mazura w klubie.