Skromne zwycięstwo Tęczy

Piłkarze Drzonkowianki Racula przegrali na własnym boisku z Tęczą Krosno Odrzańskie 0:1 w środowym meczu zielonogórskiej JAKO klasy okręgowej.

Do przerwy był bezbramkowy remis. W 56 min sędzia podyktował rzut karny dla Tęczy, po tym jak piłkę ręką w polu karnym zagrał jeden z zielonogórskich zawodników. „Jedenastki” jednak nie wykorzystał doświadczony Radosław Rakociński, bo jego strzał obronił bramkarz miejscowych Michał Grzegorczyk. W 77 min piłkę w siatce umieścił kapitan Tęczy Mateusz Hałambiec, ale sędzia dopatrzył się spalonego i gola nie uznał. Kilkanaście sekund później wynik spotkania ustalił wpuszczony po przerwie Szymon Późniak. W samej końcówce Hałambiec trafił jeszcze w poprzeczkę.