Motocrossowcy CrossTeamu Zielona Góra wystąpili w II rundzie mistrzostw Polski strefy centralnej w Strykowie. Na najwyższym stopniu podium w klasie mx masters stanął zielonogórzanin Wojciech Wyrzykowski, a siódmy w tej samej klasie był jego klubowy kolega Sebastian Muszyński:
W. Wyrzykowski wygrał zawody w Strykowie
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Potrąciła rowerzystę i straciła prawo jazdy
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026
Piotr Bujewicz w złotej drużynie podczas MŚ w Suhl
Marek Staniszewski
24 czerwca 2026
Schronisko czeka na lato z ostrożnym optymizmem
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026
Krzysztof Rukojć, dyrektor Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026
Upały dają się we znaki zwierzętom. Schronisko prosi o baseniki
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026
„Carmina Burana” na zakończenie sezonu Filharmonii Zielonogórskiej
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026
Co dalej z terenem przy ul. Foluszowej? Mieszkańcy zbierają pomysły
Przemysław Kozubaj
23 czerwca 2026
Tłumy na spotkaniu Zastalu z kibicami!
Paweł Górski
23 czerwca 2026