Ważny mecz zakończony podziałem punktów

Piłkarze Cargovii Kargowa zremisowali na własnym boisku z Zorzą Ochla 2:2 w zaległym spotkaniu drużyn walczących o utrzymanie się w zielonogórskiej JAKO klasie okręgowej.

Miejscowi otworzyli wynik spotkania już w pierwszej minucie, a konkretnie uczył to kapitan Cargovii, Dawid Szarmach. Dziesięć minut później wyrównał Michał Marszałek. W 22 min trafił Piotr Reiner i obie ekipy schodziły na przerwę przy prowadzeniu ekipy z Kargowej 2:1. Po zmianie stron wyrównał w 75 min Grzegorz Zawada z Zorzy, który jednocześnie ustalił wynik tego spotkania.

Warto zaznaczyć, że Zorza kończyła ten mecz w dziesięciu po tym jak w 88 min bramkarz zielonogórskiego klubu Konrad Motykiewicz sfaulował Szarmacha. Zorza wykorzystała już limit zmian, więc między słupkami stanął doświadczony obrońca Przemysław Adamczak.