Rezerwy Lechii strzeliły cztery gole Promieniowi

Czwartoligowe rezerwy Lechii Zielona Góra wygrały z Promieniem Żary 4:2. To cenne zwycięstwo zielonogórzan, którzy podobnie jak Promień walczą o utrzymanie się w lubuskiej JAKO IV lidze. Już w 13 minucie prowadzenie dla gospodarzy zdobył Bartosz Żurawski, a w 37 minucie na 2:0 podwyższył Jakub Kołodenny. Goście jeszcze przed przerwą zdobyli kontaktową bramkę po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego Krzysztofa Wilińskiego. Na początku drugiej połowy Promień zmarnował dwie doskonałe sytuacje do zdobycia gola. Ostatnoi kwadrans meczu znów należał do rezerw Lechii. W 75 minucie na 3:1 trafił Aleksander Sadowski, a w 86 minucie gola zdobył Bartosz Żurawski. Wynik meczu w 88 minucie ustalił Dawid Kaczor.